RN73H1ETTP3701C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3701C50
JLCPCB Part #
C4285231
Description
-55℃~+155℃ 3.7kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS