RN73H2ETTD96R5B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD96R5B25
JLCPCB Part #
C4062975
Description
-55℃~+155℃ 250mW 96.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS