RN73H2ETTD9201F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD9201F100
JLCPCB Part #
C4159005
Package
1210
Description
250mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS