SG73S2BTTD6341F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6341F
JLCPCB Part #
C4131492
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS