RN73H2ETTD9102F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD9102F100
JLCPCB Part #
C4055407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS