RN73H2ETTD8562A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8562A25
JLCPCB Part #
C3966136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS