SR732BTTD3R6G
MFR.Part #
SR732BTTD3R6G
JLCPCB Part #
C2599815
Description
-55℃~+150℃ 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS