RN73H2ETTD82R5F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD82R5F50
JLCPCB Part #
C4219985
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS