RN73H2ETTD79R6B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD79R6B25
JLCPCB Part #
C4129386
Package
1210
Description
250mW 79.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS