RN73H2ETTD7871D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7871D10
JLCPCB Part #
C4103942
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS