RN73H2ETTD7771F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7771F10
JLCPCB Part #
C4008902
Description
250mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS