RN73H2ETTD7680C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7680C50
JLCPCB Part #
C4197662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS