RN73H2ETTD7680B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7680B50
JLCPCB Part #
C4198453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS