RN73H2ETTD7410F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7410F100
JLCPCB Part #
C4348089
Description
-55℃~+155℃ 250mW 741Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS