RN73H2ETTD69R8A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD69R8A25
JLCPCB Part #
C4080388
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS