RN73H2ETTD6981F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6981F25
JLCPCB Part #
C4081387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS