RN73H2ETTD6810D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6810D10
JLCPCB Part #
C3951601
Description
250mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS