RN73H2ETTD6802D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6802D25
JLCPCB Part #
C3981469
Description
250mW 68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS