RN73H2ETTD6802C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6802C10
JLCPCB Part #
C4205319
Description
250mW 68kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS