RN73R2ETTD1240F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1240F25
JLCPCB Part #
C2602649
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS