RN73H2ETTD6340A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6340A10
JLCPCB Part #
C4052301
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS