RN73H2ETTD62R0D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD62R0D50
JLCPCB Part #
C4146057
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS