RN73R2BTTD1721F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1721F10
JLCPCB Part #
C2550272
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS