RN73H2ETTD61R2F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD61R2F100
JLCPCB Part #
C4135698
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS