SG73P2ETTD7153D
MFR.Part #
SG73P2ETTD7153D
JLCPCB Part #
C4127665
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS