RN73H2ETTD58R3D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD58R3D50
JLCPCB Part #
C3978986
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS