RN73H2ETTD58R3D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD58R3D25
JLCPCB Part #
C3957895
Description
250mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS