RN73R2ETTD1103C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1103C50
JLCPCB Part #
C2609046
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS