RN73H2ETTD5603C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5603C25
JLCPCB Part #
C3956417
Description
250mW 560kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS