RN73H2ETTD5601F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5601F10
JLCPCB Part #
C3934539
Description
250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS