HV73V1JTTD7323F
MFR.Part #
HV73V1JTTD7323F
JLCPCB Part #
C4173413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS