RN73H2ETTD5561A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5561A10
JLCPCB Part #
C4059344
Description
250mW 5.56kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS