RN73R2ETTD1200F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1200F50
JLCPCB Part #
C2604510
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS