RN73H2ETTD5490A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5490A25
JLCPCB Part #
C4015055
Description
250mW 549Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS