RN73H2ETTD5420B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5420B25
JLCPCB Part #
C3997635
Description
250mW 542Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS