RN73H2ETTD5302F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5302F25
JLCPCB Part #
C3917099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS