RN732BTTD5491F50
MFR.Part #
RN732BTTD5491F50
JLCPCB Part #
C4187216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS