RN73H2ETTD4933D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4933D25
JLCPCB Part #
C3914989
Description
250mW 493kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS