SG73P2ERTTD3302F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3302F
JLCPCB Part #
C7312150
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS