RN73H2ETTD48R1D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD48R1D100
JLCPCB Part #
C3975909
Description
250mW 48.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS