RN73H2ETTD4811C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4811C25
JLCPCB Part #
C4261819
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS