RN73H2ETTD47R5F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD47R5F100
JLCPCB Part #
C4202829
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS