RN73H2ETTD43R7F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD43R7F50
JLCPCB Part #
C4130493
Description
250mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS