RN73H2ETTD48R7F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD48R7F50
JLCPCB Part #
C4360002
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS