HV731JTTD3653F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JTTD3653F
JLCPCB Part #
C4053386
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS