RN73H2ETTD4220F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4220F100
JLCPCB Part #
C4334823
Description
250mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS