RN73H2ETTD4122D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4122D100
JLCPCB Part #
C4141636
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS