SG73G2BTTD1913D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1913D
JLCPCB Part #
C5893877
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS