RN73H2ETTD3921B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3921B25
JLCPCB Part #
C4313216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS