RN73H1JTTD1540A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1540A25
JLCPCB Part #
C4257924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS